RCCOLA

Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

/ 1 minutë lexim

Ermal Krasniqi e ka nisur shumë mirë aventurën e re te Rapid Bukuresht, duke shënuar që në ndeshjen e parë ndaj Craiovas.

Rapidi e nisi ndeshjen në sulm me treshen, Albion Rrahmani, Florent Hasani dhe Ermal Krasniqi.

“Ndonjëherë dëshpërohem me ekipin”, Xavi pranon acarimin me lojtarët e BarcelonësVizitoni FASAL sot në ditën e fundit të Swissbau 2024!Kurti në Davos: Kosova, storie suksesiNjë këndvështrim ekonomik për Vëllain e Madh!OBRM-PDUKM: Edhe pas dy javësh ende nuk ka zgjidhje për sulmin në M-NAV

RCCOLA

Vendasit ishin të parët që shënuan përmes Dragos Albu, por nuk vonoi shumë dhe vendasit barazuan shifrat.

Ishte Florent Hasani që e gjeti në afërsi të zonës Ermal Krasniqin i cili me një goditje të saktë shënoi për 1-1 në minutën e 43-të.

Hasani dhe Krasniqi këtë afat kalimtar kaluan te Rapid, ndërsa Albion Rrahmani është në këtë klub që nga fillimi i sezonit. /Telegrafi/