Era Istrefi me poza tërheqëse në fustanin e shkurtër blu

Ajo ka qenë për të performuar së fundmi në një nga klubet në qytetin e Zvicrës.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Era Istrefi, e cila interpretoi në një skenë me reperin Don Xhoni, e njëherësh promovuan edhe këngën e re “Hala”.

Krahas performancës, biondja mori vëmendje të madhe me paraqitjen në një fustan të shkurtër ngjyrë blu.

Dukjen e kompletoi me një aksesor rreth qafës si dhe një byzylyk në njërën dorë, e një orë në tjetrën.

Flokët e bardha i kishte lënë tërësisht të lëshuara përpara, me ndryshimin e ri me balluke.

Ajo momentalisht po shijon suksesin e “Hala” që për pak javë mblodhi mbi 12 milionë klikime në YouTube.

E njëjta këtë verë ka qenë një nga emrat më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS