Era Istrefi lajmërohet nga një vend ekzotik – “Qaty ku s’je ti”

Këngëtarja Era Istrefi ka “ngritur temperaturat” në internet, pasi është zhveshur në bikini dhe fotot provokuese i ka postuar në Instagramin e saj, ku e ndekin 1,5 milion veta.

Këngëtarja nuk ka zbuluar vendin ekzotik. “Qaty ku s’je ti”, ka shkruar ajo, duke përdorur një “slang” nga vendlindja e saj, Prishtina.

Era ka treguar format e saj perfekte, duke marrë mijëra komente nga ndjekësit e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS