Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Enis Bardhi ka lënë Levante në këtë afat kalimtar për të kaluar te Trabzonspor.

Klubi i njohur është kampion aktual, po luan si mysafir i Antalyaspor, ku është duke pësuar më rezultat 2-1 pas 45 minutash.

Enis Bardhi nuk e nisi nga minuta e parë, por u fut në lojë në minutën e 43-të.

Ai arriti të shënojë në pjesën e parë pasi ishin pesë minuta lojë shtesë.

Për vendasit në bankë janë Admir Mehmedi dhe mbrojtësi i talentuar kosovar Amar Gërxhaliu. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS