Eni me pak ndërhyrje, por atraktive

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës.

Tejet aktive me projekte muzikore dhe jo vetëm.

E fejuara e Genc Prelkvukajt, është edhe goxha aktive në rrjete sociale, ku s’mungojnë as pozat atraktive.

Së fundmi na vjen elegante në të bardha, por vërehet edhe një dorë fotoshopi.

Gjithsesi Eni mbetet mjaftë e ëmbël./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).