Eni me pak ndërhyrje, por atraktive

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës.

Tejet aktive me projekte muzikore dhe jo vetëm.

E fejuara e Genc Prelkvukajt, është edhe goxha aktive në rrjete sociale, ku s’mungojnë as pozat atraktive.

Së fundmi na vjen elegante në të bardha, por vërehet edhe një dorë fotoshopi.

Gjithsesi Eni mbetet mjaftë e ëmbël./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS