Eni Koçi paralajmëron klipin e ri përmes kësaj fotoje të ‘nxehtë’

Eni Koçi përmes një imazhi ka njoftuar se po vjen me këngë të re.

Eni Koçi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën vjen tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një xhaketë, ndërsa në pjesën e poshtme me sa duket se është vetëm me të brendshme.

“Shume shpejt klipi i ri gati per ju”, ka shkruar Eni sipër asaj fotografie.

Për ndryshe, projekt i fundit nga kjo artiste është “Larg”, këngë kjo që u publikua një javë më parë në bashkëpunim me reperin Elinel. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).