Eni Koçi me projekt të veçantë në shtator

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka paralajmëruar projektin e ri për muajin shtator.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë 23-vjeçarja nga Berati, sipas së cilës nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim, por se ky do të jetë një projekt i veçantë.

Ajo ka thënë se projekti është në përfundim e sipër, duke mos dhënë më shumë detaje.

Ndryshe, këngëtarja deri më tash ka marrë zemrat e adhuruesve të saj të shumtë muzikor me hite të shumta, si “Harrove”, “Larg”, “Afër teje”, “Gabimet” dhe shumë të tjera.

Ajo ka nisur të merrej me këndim në moshën 7-vjeçare derisa në moshën 10-vjeç fitoi çmimin e dytë në Festivalin Kombëtar për Fëmijë me këngën “Dhoma me Lodra”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).