Eni Koçi, ju lë pa ‘men*’, me këtë pozë

Këngëtarja atraktive Eni Koçi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, qoftë me projektet e saja muzikore, por edhe me fotografitë që poston në rrjetet sociale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, ku aq bukur duket, saqë me këtë pozë ju lë pa mend.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).