Fundamenti

Eni Koçi i rikthehet muzikës

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja e njohut shqiptare, Eni Koçi, i është rikthyer karrierës muzikore.

Eni kishte bërë një shkëputje të gjatë për t’iu dedikuar familjes dhe vetes, teksa rikthimin në muzikë do ta bëjë së shpejti, me disa projekte muzikore.

Kështu ka bërë të ditur vet artistja.

Uji Dea

Përmes një ‘story’ në Instagram, e pyetur se kur do t’i kthehet muzikës, ajo ka thënë se është duke punuar në studio në disa projekte.

“Tash i jam kthyer punës në studio dhe po punoj me projektet e reja që do të publikohen së shpejti” ka thënë Eni.