Eni Koçi gati për të bërë të lumtur shpirtin

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe shpesh publikon foto provokuese në rrjete sociale.

Por këtë herë këngëtarja Eni Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet më e relaksuar se kurrë.

Krahas kësaj në foto në Instagram ajo ka shkruar: “Koha për të bërë të lumtur shpirtin tënd,”-përfundon postimi i Enit, të cilën e shohim të veshur sportive./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).