Eni Koçi ekspozon format trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë.

Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë edhe për shkak të pamjes së saj, gjithnjë e bukur dhe në formën më të mirë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të publikuar një fotografi, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore në fustanin e hapur.

Kujtojmë që këngëtarja simpatike tash e një kohë është në lidhje me këngëtarin Genc Prelvukaj, me të cilin shfaqen shpesh së bashku edhe në publik. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).