Endi Demnerin duhet me patjetër ta njihni

Është një nga vajzat shqiptare e cila qysh në moshë të re ka qenë në fokus për bukurinë e saj.

Andaj fama e Endi Demneri po vazhdon çdo ditë e më shumë të rritet, shkruan Reporteri.net.

Ajo është shumë e ndjekur në Instagram, dhe madje edhe shumë aktive.

Nga fotot ku ajo shfaq bukurinë dhe elegancën e saj natyrale, deri tek provokimet me foto nga plazhi në bikini, modelja shqiptare çdo ditë po tregon se është atraktive dhe po merr vëmendjen e të gjithëve.

Por nuk është vetëm bukuria e saj që ka marrë vëmendjen, modelja shqiptare që studion për arkitekturë, disa herë përmes Instagramit ka treguar se di ta bëjë shumë mirë edhe rolin e prezantueses.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS