Enca thotë se ka financim stabil edhe pa të dashur

Enca Haxhia thotë se dallim për të nuk përbën të qenurit ose jo në lidhje.

Këngëtarja provokative ka publikuar një foto me të cilën ka nxitur reagime të shumta.

Për Encën si duket si me të dashur, si jo, nuk ka dallim në financa.

Si duket Enca është një femër e pavarur financiarisht dhe nuk pret nga i dashuri që të financohet.

“Unë si me burrë, si pa burrë”, shkruan në foton ilustruese me të cilën Enca bën të ditur se ajo i ka mirë punët në aspektin financiar.

Këngëtarja më shumë provokon në rrjete sociale teksa la për të dëshiruar shumë me projektet e publikuara gjatë verës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).