Enca, thotë se jeta është e bukur

Këngëtarja Enca Haxhiu po vazhdon ta shijojë diellin në Shqipëri derisa sot është shfaqur para një pishine.

Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur seksi derisa ka në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Këngëtarja realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër jave numëron jo më shumë se 4.1 milionë klikime në youtube.

Kujtojmë se Enca kishte paralajmëruar një album dhe disa klipe këtë vit por që duket se planet e saj dështuan shkaku i pandemisë së koronavirusit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).