Enca shumë e ‘nxehtë’ në klipin e ri

Brenda një kohe të shkurtër Enca pritet të publikoj këngën e re.

Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku është duke publikuar skena të ‘nxehta’ nga klipi i saj i ri, shkruan lajmi.net.

Me një postim të bërë ditë më parë ajo kishte konfirmuar se projekti i ri do të titullohet ‘Jealous’. Tani në Instastory këngëtarja ka ndarë disa pjesë të klipit ku shihet bashkë me një femër tjetër duke provokuar me të pasmet.

Pas duetit me Muharrem Ahmetin ky është projekti i dytë brenda muajit nga këngëtarja shqiptare e cila është ndër artistet më aktive këtë sezon veror.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).