Enca nuk ndalet…

Këngëtarja Enca Haxhiu pritet që ta bëj paraqitjen e parë seksi për sivjet

Ajo do të jetë e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan”, dhe nuk ka munguar me disa foto pak para emisionit.

Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj seksi.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se sivjet do të jetë tepër aktive në muzikë.

Ajo përpos këngëve ka paralajmëruar edhe realizimin e një albumi muzikorë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).