Enca: Ndihem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende bari

Enca Haxhia ka habitur ndjekësit me videon e fundit që postoi në Instagram.

Enca Haxhia ka postuar një video, në të cilën habiti me atë që tha, shkruan lajmi.net.

“Ndihem shumë e bukur dhe ende nuk kam konsumuar bari”, thotë Enca në selfie-videon që e postoi në Instagam.

Për ndryshe, Enca Haxhia së fundi ishte në Kurdistan, ku u prit shumë mirë nga fansat e saj në atë vend. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).