Enca: Kaq dua nga jeta tani

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Ajo përpos që është një këngëtare e suksesshme, është mjaft e përfolur nëpër mediat rozë dhe nga publiku edhe për shkak të paraqitjeve të saj të nxehta, qoftë në videoklipet e këngëve poashtu edhe nëpër paraqitjet në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Tani kur pothuajse e gjithë bota po kalon në një situatë të vështirë nga pandemia, shumica e njervzve janë izoluar nëpër shtëpitë e tyre.

Këngëtarët e artistët, po e shfrytëzojnë rastin të publikojnë fotografi nga e kaluara, e njejtë ka bërë edhe Enca.

Ajo e ka publikuar një fotografi ku shihet duke shijuar rrezet e diellit në det, ku ka shkruar: “Kaq dua nga jeta tani”. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).