Enca jep një lajm nga Dubai

Këngëtarja dhe anëtarja e faqes erotike Only Fans, Enca Haxhiu ka dhënë një lajm për fansat e saj.

Enca pritet që qysh javën e ardhshme të lansojë një këngë të re, e të cilën ajo e ka paralajmëruar nga Dubai.

“KALLE” – Next Week ☄️ A jeni gati ???? e di qe ka me ju pelqy shuuum😇”, ka shkruar ajo.

Kujtomë se Enca tashmë është edhe këngëtarja e parë që ka fituar shtetësi në Emiratet e Bashkuara Arabe. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS