Enca Haxhia zbulon ‘sekretin’ që deri tani fansat nuk e kanë ditur

Enca Haxhia e ka zbuluar një ‘sekret’.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, shumicën e kohës nga ato tejet provokuese.

Së fundmi ka vendosur që ta zbuloi një ‘sekret’ duke treguar se ka një nishan të vogël te buza.

“Kush e dinte që kam një nishan të vogël anash buzës?”, ka shkruar Enca pranë postimit të bërë në Instastory.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).