Enca Haxhia publikon fotografi të realizuara gjatë xhirimeve të klipit “Ndoshta”

Ajo është këngëtarja shqiptare që merr vëmendje të madhe me çdo postim që bën.

Fjala është për Enca Haxhia, e cila tashmë ka bërë të ditur se do të lansojë këngën e re.

“Ndoshta” mban titullin prodhimtaria muzikore, për lansimin e së cilës ajo nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, Enca ka sjell fotografi të reja nga xhirimet e klipit.

As kësaj radhe ajo nuk ka lënë pa vënë në fokus tiparet e bujshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

Flokët dhe makijazhin bukuroshja brune i pati në mënyrë profesionale, çka e bënin të dukej edhe më tërheqëse.

Kujtojmë se “Break Down” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhoni. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS