Enca Haxhia ngacmon imagjinatën e ndjekësve

Enca Haxhia përjetoi një eksperiencë të paharrueshme nga pushimet luksoze në Dubai dhe fotot që ka realizuar në këtë vend duket se nuk kanë fund.

Këngëtarja publikoi ditën e djeshme një imazh në të cilin shfaqej mjaft provokuese.

E veshur me një fustan në ngjyrë jeshile neon, ajo vuri në plan të parë gjoksin bombastik, të cilin ia theksonte dekolteja e hapur.

Artistja i kishte kapur flokët dy gërsheta të gjatë dhe kishte bërë make up, duke theksuar më shumë buzët.

“Kurrë mos e humb ‘fëmijën’ që ke brenda”, shkroi Haxhia krahas postimit.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, Enca ka zbuluar se qëllimet e saj për këtë vit janë dy: udhëtime çdo muaj dhe më shumë këngë të publikuara.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS