Enca Haxhia me 15 këngë në vitin 2020

Enca Haxhia vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të showbizit vendor, por jo aq për muzikën sa për fotot e postimet e saja nëpër rrjete sociale.

Pa u komentuar nuk mbeti as paraqitja e saj në rolin e aktores në filmin “I Love Tropoja”. Ajo ka marrë kritika, por që shprehet e kënaqur me atë që ka dhënë për këtë realizim.

Ndërsa, sa i përket muzikës këngëtarja pohoj se gjatë 2020-shit do të jetë shumë aktive, madje ajo ka një plan krejt ndryshe nga vitet e kaluara i cili përfshin shumë këngë të reja.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).