Enca gati për mbrëmjet muzikore, ky është komenti i saj

Qysh se nga fillimi i pandemisë janë anuluar mbrëmjet muzikore në klube.

Dhe, këngëtarja Enca Haxhiu ka thënë se mezi pret që të bëhet hapja e tyre, shkruan lajmi.net.

Përmes një storie të publikuar në Instagram derisa shihet në një nga klubet vitin e kaluar, Enca ka shprehur dëshirën e saj.

‘Mezi po pres të hapemi’, ka shkruar në videon e publikuar.

Ndryshe, artistja shqiptare nuk është se ka qenë aktive me projekte muzikore i fundit i saj është ‘Nashta’ lansuar një muaj më parë.

Ndërkohë, këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar këngë të reja të cilat do i lansojë gjatë verës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS