Enca e ‘ndezë’ Instagramin

Këngëtarja Enca Haxhia këtë sezonë është e angazhuar pothuajse në të gjitha qytetet shqiptare për të kënduar në klube të ndryshme.

Megjithatë pavarësisht impenjimeve të shumëta, ajo gjen kohë edhe t’a relaksojë vetën.

Në një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram, Enca na vjen me bikini, në barkë mu në mes të detit, ku nga kjo paraqitje sensuale vihen në pah të pasmet e saj bombastike.

E me këtë pozë super seksi, Enca e ka ndezur Instagramin me komente të ndryshme nga fansat e saj.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).