Enca e mrekullueshme me pozat me bikini nga deti

Enca Haxhia asnjëherë nuk heziton të ngacmojë imagjinatën me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Këngëtarja të njëjtën gjë e bën edhe në skenat e videoklipeve muzikore, porse imazhet që i shpërndan në Instagram marrin pëlqimin e fansave të saj të shumtë.

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku numëron mbi 2.3 milionë ndjekës, Enca i ka shpërndarë disa fotografi ngacmuese të realizuara në det.

Në përshkrimin e fotografive, ajo e ka zgjedhur një varg nga kënga më e re, me titull “Break Down”.

Dueti me Don Xhonin ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe numëron afro tre milionë shikime në YouTube katër ditë pas publikimit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).