Enca, e ka “shumë nxehtë”

Këngëtarja Enca Haxhiu duket se e ka shumë nxehtë pas karantinës

Enca, ashtu si shumë këngëtarë të tjerë në Shqipëri, ka vazhduar të jetë e vetizoluar në shtëpinë e saj.

Megjithatë, kjo nuk e ka ndaluar këngëtaren që të tregoj asetet e saj seksi.

Në foton e saj të fundit Enca shfaq gjoksin e saj gjigant, derisa poshtë fotografisë ajo ka shkruar.

“Shumë e nxehtë – alamet”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).