Enca “e djeg” për Vitin e Ri

Këngëtarja Enca Haxhiu edhe pse ka thënë se po e përmbyll Vitin e Ri si “zojë” ajo e ka përmbyllur si tepër e nxehtë.

Kështu ajo është shfaqur në foton e fundit.

E veshur me një fustan të zi, këngëtarja ka theksuar gjoksin dhe këmbët e saj seksi.

“Po e mbyll 2019 si Zonjushe🤗 Gati per nje dekade/ epoke te re!

“Uroj që 2020 te jete një Vit sa me i lumtur, i shendetshem dhe dhe i mbare per te gjithe ne 🙏🏽❤️ Faleminderit per dashurine te pakushtezuar, viti qe vjen do te jete 💣 e juaja 4ever, Enca 🌹”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS