Enca “e djeg” për Vitin e Ri

Këngëtarja Enca Haxhiu edhe pse ka thënë se po e përmbyll Vitin e Ri si “zojë” ajo e ka përmbyllur si tepër e nxehtë.

Kështu ajo është shfaqur në foton e fundit.

E veshur me një fustan të zi, këngëtarja ka theksuar gjoksin dhe këmbët e saj seksi.

“Po e mbyll 2019 si Zonjushe🤗 Gati per nje dekade/ epoke te re!

“Uroj që 2020 te jete një Vit sa me i lumtur, i shendetshem dhe dhe i mbare per te gjithe ne 🙏🏽❤️ Faleminderit per dashurine te pakushtezuar, viti qe vjen do te jete 💣 e juaja 4ever, Enca 🌹”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).