Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi

Këngëtarja, Enca Haxhiu ka theksuar linjat e saj të bukura në fustanin ngjyrë portokalli.

Me disa poza joshëse, ajo ka shkrepur disa imazhe dhe i ka publikuar në Instagram, shkruan GazetaBlic.

Artistja, ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj, gjë kjo jo edhe e rrallë nga Enca.

‘E para eshte e preferuara e mamit ë po ju kush ju pelqen ? 1,2,3?’, ka shkruar Enca. Bukuroshja, ngjyrën portokalli e ka kombinuar me reçipeta dhe rrip, ngjyrë të zezë. Flokët i ka kapur, makijazhi e ka hijeshuar edhe më shumë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS