Enca deklaratë ‘ironizuese’ për kolegët: Kaq shumë sukses, vetëm me meritë..

Ajo është vetëm 24 vjeç por me një karrierë muzikore super të suksesshme. E kemi fjalën pikërisht për Encën. Ajo përveç 2 milion ndjekësve në “Instagram”, numëron plot 800 mijë subscribers në kanalin e saj në Youtube.

Dhe kjo sipas Encës, vetëm për meritë të saj. Ajo duket se ironizon kolegët e saj përmes një postimi në ‘Instastory’ duke thënë se këto i ka arritur pa patur nevojën e menaxherëve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS