Emocionohet Xhensila Myrtezaj: Ju me jepni emocion, ju më mbushni me jetë

Xhensila Myrtezaj pas një pauze që bërë që nga lindja e vajzës Ajka është rikthyer fuqishëm.

Ditë më parë ajo ka publikuar projektin e ri ‘Sekreti im’ i cili erdhi në bashkëpunim me kantautorin e njohur, Pirro Çako, ndërsa tani ajo ka filluar edhe me mbrëmjet muzikore, shkruan Indeksonline.

Në rrjete sociale ajo ka postuar disa imazhe nga një prej koncertet të saj, Xhensia përkrah këtyre fotografive ka bërë edhe një dedikim për adhuruesit e saj.

“Ju me jepni emocion, ju me mbushni me jete, ju me falni dashuri. Perulesisht mirenjohese per cdo duartrokitje, perkrahje dhe cdo varg kenge qe kendoni bashke me mua, faleminderit” ka shkruar Xhensila./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).