Emina merr vendimin drastik!

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj duket se ka vendosur të ndryshojë pamje.

Këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes një foto në rrjete sociale ku lajmëron se do të shkurtojë flokët.

“Ok, jam gati. Jam e lodhur nga flokët e mi të gjatë dhe më duhet një stilist flokësh që di se si t’i pres kështu flokët…jo eksperimente. Duhet të jetë dikush që pret flokë të shkurtra”, –ka shkruar Emina në rrjete sociale.

Mbetet për të parë se si do të jetë rezultati i këtij ndryshimi që dëshion Emina./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).