Emina Cunmulaj zbulon jetën reale, por tregon edhe se çfarë fshihet pas asaj të rrjeteve sociale

Emina Cunmulaj gjatë javëve të kaluara ka qëndruar në shtetin e Kosovës, ku ka marrë pjesë në një konferencë rreth iniciativave të saj bamirëse të cilat i ndërmerr tash e sa kohë për familjet e varfra të Shqipërisë.

Ajo është një nga ata personazhe që nuk nguron asnjëherë të tregojë jetën e saj në rrjetet sociale.

Pa asnjë kompleks modelja ndan shpesh me ndjekësit në Instagram momente nga jeta e saj e përditshme.

Zeshkania së fundi po qëndron për pushime në plazhet fantastike të Monacos së bashku me bashkëshortin dhe dy vajzat, Ellan dhe Mian.

“Jeta reale dhe ajo e Instagram-it”, shkruan Emina në një imazh të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Në pjesën e parë të fotos ajo tregon se si vajzat e saj luajnë me trëndafilat dhe Eminës i duhet të kujdeset për to. Ndërsa në pjesën e dytë ajo tregon jetën ‘perfekte’ të Instagramit, një vajzë të ëmbël që zgjohet në mesin e trëndafilave.

Ndryshe, Emina tash e sa kohë është shkëputur prej botës së modës duke u përqendruar në rritjen e dy vajzave. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).