Emina Çunmulaj martohet me izraelitin Sam Nazarian

Modelja më e njohur shqiptare Emina Çunmulaj i ka dhënë fund beqarisw duke u martuar me biznesmenin izraelit Sam Nazarian.

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me magnatin e hoteleve në SHBA, izraelitin Sam Nazarian.

Disa foto të martesës modelja shqiptare i ka postuar në rrjetin social Instagram.

Emina ishte në lidhje për rreth një vit me biznesmenin e njohur derisa ajo i dha fund beqarisë, besohet të premten ku edhe është mbajtur ceremonia martesore, sipas traditave hebreje, me Semin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).