Ëmbëlsia e Miriam Canit nuk po ka fund

Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani, e cila njëherit është bashkëshortja e këngëtarit Alban Skenderaj, ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo nuk ka hezituar që të ekspozohet hapur për publikun duke shprehur lumturinë e saj për këtë shtatzani si dhe përkrahjen që po merr nga burri i saj në këto momente.

E së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku duket vetëm sa është zbukuruar, duke shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që Miriami me muzikën dhe zërin e saj, është pëlqyer shumë jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Gjermani.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).