Ema Ukën nuk e keni parë asnjëherë kaq bukur

Ema Ukën nuk e shohim shpesh me foto nëpër rrjetet sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Mirëpo, megjithëse sjell rrallë fotografi nga jeta e saj ajo kujdeset që të na mahnit me bukurinë e saj sa here që publikon ndonjë. Ajo, momentalisht është në festivalin e filmit në Kanë nga ku na përshëndet e buzëqeshur dhe elegante si asnjëherë më parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS