Elvana, seksi në setin e ri fotografik

Elvana Gjata pas disa këngëve dhe videoklipeve ka vendosur që të na tregoj edhe anën seksi të saj. Kush thotë që këngëtarja Elvana Gjata nuk është seksi.

Këtë gjë ajo e ka treguar në një fotosesion të ri të fotografive të cilin e ka postuar në facebook.

Ende nuk kanë dalë të gjitha fotot e këngëtares por sigurt ato do të dalin më vonë.

Ndërkohë, Elvana ka kënduar gjatë festave të nëntorit në Shtutgart të Gjermanisë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS