Elvana poston momente interesante gjatë realizimit të albumit

Elvana Gjata realizoi këto ditë EP e tretë me radhë derisa e kishte titulluar atë me titullin “Çelu”.

Artistja shqiptare e ka bërë si traditë publikimin e këtyre EP dhe tashmë me sukses e ka realizuar të tretin, edhe këtë në bashkëpunim me artistin Pirro Çako.

E përpos këngëve, Elvana në Instagramin e saj po sjell edhe sete fotografish që i ka realizuar gjatë xhirimeve të spoteve për këtë album.

Disa prej këtyre fotove do t’i shihni më poshtë derisa suksesi i Elvanës me albumin po vazhdon. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS