Elvana po bën dritë, thjeshtësia e saj mahnitë!

Elvana Gjata pas një pauze u rikthye fuqishëm me një projekt të ri muzikor dhe një projekt filmik përkrah Ermal Mamaqit.

Këngëtarja e njohur, iu është rikthyer edhe postimeve në rrjetet sociale, e fundit ishte një imazh në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Elvana erdhi e thjeshtë, atraktive dhe shfaqi bukurinë e saj natyrale në një fotografi ku erdhi me një grim të lehtë por që dukej për mrekulli.

Kujtojmë që së fundi u publikua filmi ‘Dy gisht mjaltë’ në të cilin Elvana ka rolin kryesor./Indeksonline

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).