Elvana Gjatën kaq në formë se keni parë

Padyshim njëra prej këngëtareve më aktive gjatë pjesës së parë të 2019, ka qenë edhe Elvana Gjata, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar nga parkureria, ku shfaqet me një stil shumë in të flokëve, derisa si përherë Elvana shkëlqen me ëmbëlsinë e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).