Elvana Gjata zbulon se kush e frymëzoi për këngën e re dhe qenka miku i saj më i ngushtë

Elvana Gjata dhe Capital T ditën e djeshme kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga mbante titullin “Fustani” dhe është shumë ritmike kështu që pritet tani e tutje ta dëgjojmë kudo.

Videoklipi është realizuar në perfeksion deri në detajet më të vogla ku siç shihet Elvana është veshur shumë ekstravagante.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë Elvana dhe Capital T.

Dhe vetëm pak minuta më parë, Elvana ka treguar se kush e ka inspiruar për tekstin e kësaj kënge dhe s’është as më pak e as më shumë se sa i besuari i saj, stilisti Valdrin Sahiti me të cilin këngëtarja ka një lidhje shumë miqësore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).