Elvana Gjata shkëlqen…

Këngëtarja e hitit “Fustani”, Elvana Gjata, po vazhdon të mbetet një prej këngëtareve më të pëlqyera nga publiku, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Derisa paraqitjeve të saja po i kushton shumë rëndësi, kjo shihet edhe në fotografinë e fundit, ku Elvana shkëlqen e veshur me gurë diamanti.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).