Elvana Gjata shfaqet në superformë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun, pasi përveç zërit të ëmbël, është një femër mjaft tërheqëse dhe e bukur.

E kemi fjalën për këngëtaren Elvana Gjata, e cila së fundmi ka befasuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Elvana është shfaqur me bikini të bardha dhe atlete, kur në pah ka nxjerrë format e tonifikuara.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje, ndërsa kanë qenë të shumta pëlqimet dhe komentet pozitive.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).