Elvana Gjata me një mesazh për kohën e pandemisë

Elvana Gjata e ka dhënë mesazhin e fuqishëm.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, e ka publikuar një foto krah më të dashurve të saj.

Ajo shihet pranë prindërve të saj gjersa ka dhënë një mesazh të fuqishëm në këtë kohë pandemie.

“Të shtrenjët e mij.. Në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes tuaj dhe gëzohuni me ta.. Jam çdo ditë thellë mirënjohëse për ta. Zoti është i madh”, ka shkruar Elvana Gjata pranë postimit të fotos.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).