Elvana Gjata: A nuk ju dhimbsen prindërit, gjyshërit tuaj?

Shumë artistë gjatë këtyre ditëve janë angazhuar nga shtëpia e tyre për të përcjellë mesazhët sensibilizuese drejtuar njerëzve, për të qëndruar në shtëpi.

Ata kanë publikuar video, por edhe foto sesi po i kalojnë ditët e karantinimit. Elvana Gjata ka qenë ndër ato artiste pak aktive këto ditë në rrjetet sociale, por duket se edhe ajo ka një mesazh për të gjithë.Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj një foto ku shkruan: “Qëndroni në shtëpi”.

Drejtuar të gjithë shqiptarëve Elvana shkruan poshtë fotos: Ju përgjërohem të gjithë shqiptarëve! A nuk ju dhimbsen prindërit, gjyshërit tuaj?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).