Elvana gati për këngën e re

Ndodhë shumë rrallë që të kaloj një verë pa ndonjë hit nga Elvana Gjata.

E kureshtja se çfarë do të sjell të re këngëtarja e njohur, gjithmonë është e madhe

Ndërkohë, prej kohësh Elvana është duke e praktikuar një strategji.

Ashtu sikur disa yje botërore të muzikës, mes tyre edhe Beyonce, këngëtarja shqiptare pa asnjë paralajmërim dhe zhurmë, vetëm publikon projektet e reja.

Kështu po vepron edhe këtë verë. Ndonëse kemi hyrë në gusht, ajo po vazhdon të heshtë. Por, merret vesh se diçka e re po vjen edhe nga Gjata. Madje, mund të jetë një bashkëpunim.

“1, 2, 3 puthe”, “Disco, disco”, “Mamani nejen” e “Love me”, janë vetëm disa prej hiteve të këngëtares të lansuara gjatë sezonit veror.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).