Mobi Casa

Elsa Lila po bën një rikthim madhështor

/ 1 minutë lexim

Ajo ende nuk ka shpallur asnjë lajm, por burime nga stafi organizativ kanë treguar për Top Channel se Elsa do të sjellë Koncertin titulluar “Finalmente Elsa” në 1 nëntor, në Pallatin e Kongresve.

“Do të jetë pa diskutim një koncert nga fillimi deri në fund live.

ArKatana

S’mund të tingëllojë ndryshe, veçse krejt i vërtetë, një koncert nga Elsa Lila, artistja që po vazhdon ta sfidojë fort veten dhe kohën ku jeton e nga bashkëpunëtorët e saj, të tjerë artistë të njohur italianë, me të cilët po realizon prej kohësh projekte të shumta muzikore në Itali”, konfirmojnë për Top Channel të njëjtat burime.