Elsa Lila në jurinë e “X Factor”, largohet…

Elsa Lila është në bisedime e sipër për të qenë pjesë e jurisë kryesore në sezonin e ri të ‘X Factor’.

Kontrata endë nuk është finalizuar, por siç ka mësuar gazeta albaniac këngëtarja ka qenë në Tiranë, ku ka biseduar me Vera Grabockën dhe ka shumë mundësi që nëse bien dakord në kërkesat e paraqitura, këngëtarja do të jetë çdo të diele në TV Klan duke gjykuar dhe këshilluar këngëtarët e rinj.

Ndërkohë nuk dihet së kush do të largohet nga juria më ardhjen e Elsas, Tuna jo një herë se është parë në audicionet që po zhvillohen, Sonin gjithashtu jo ndoshta Pandi?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).