Elita moj bukuri…

Elita Rudi është një nga emrat më të komentuar të showbizit.

Gruaja e reperit Gjiko së fundi iu kthye ekranit, për një natë të vetme.

E këtë herë ajo u dok shumë bukur, thuajse si çdo herë tjetër.

Ajo çfarë bie në sy është grimi perfekt i realizuar nga duart e arta të Sellmës, transmeton Indeksonline.

Padyshim se bukuria e falur nga Zoti tek Elita dhe duart e kësaj grimere bën mrekulli./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).