Elita, më e këndshme se asnjëherë më parë

Prezantuesja, Elita Rudi pavarësisht punës gjen kohë mjaftueshëm edhe për të udhëtuar.

Këtë herë ajo ka ikur për një vend të ri, bashkë me të dashurin e saj.

Elita njihet për një bukuri mjaft të veçantë, që e dëshmon edhe në fotografinë e saj të fundit, transmeton Indeksonline.

E veshur me një fustan shumë të këndshëm, Elita duket për mrekulli./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).